Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

درباره ما

شرکت ایده نگار گیتی نماینده انحصاری پله برقی و آسانسور فوجی به این افتخار نائل گردیده که به عنوان شرکتی برگزیده و فعال در زمینه پله برقی و آسانسور در ایران فعالیت نماید، این شرکت در حوزه خدمات پله برقی و آسانسور دارای تیم های تخصصی سرویس و نگهداری و نصب و راه اندازی بوده لذا کلیه امور خدماتی توسط پرسنل استخدامی مجرب و کارآزموده این شرکت انجام می پذیرد و از واگذاری امور فنی به پیمانکار خوداری گردیده است.

مدیران این شرکت و بخش اعظمی از پرسنل فنی به جهت کسب تکنولوژی های روز، دوره های تخصصی پله برقی را در خارج از ایران در کشورهای ژاپن و چین احراز نموده اند.

مهندسین این شرکت برای اولین بار تکنولوژی برنامه نویسی پله برقی را وارد ایران نموده و به همین منظور از این پس امکان برنامه نویسی و تنظیم و اضافه نمودن آپشن های متعدد از جمله چشم الکترونیک(vvvf)  و به روزرسانی سیستم کنترل و ایمنی در کشور عزیزمان ایران امکان پذیر می باشد.

به استحضار می رساند این شرکت از سال 1390 فعالیت خود را به عنوان وارد کننده قطعات یدکی پله برقی در ایران به صورت گسترده آغاز نموده، هم اکنون به عنوان یکی از برترین شرکت ها در حوزه واردات قطعات یدکی در ایران مشغول به فعالیت می باشد.

شرکت ایده نگار گیتی سابقه همکاری و فعالیت در حوزه نصب ، راه اندازی و خدمات پس از فروش با سایر برندهای پله برقی در ایران از جمله شرکتهای میتسوبیشی و پاراویا در پروژه های متعددی از قبیل پدیده شاندیز مشهد و برج باران تهران را داشته و همچنین سایر برندهای چینی از جمله symax و SSL وBLT نیز از خدمات نصب و راه اندازی و یا سرویس و نگهداری این شرکت بهره مند شده اند.از سال 1389 این شرکت به عنوان نماینده انحصاری پله برقی و آسانسور فوجی از شرکت (Suzhou Asia Fuji) در ایران مشغول به فعالیت می باشد که این امر موجبات فعالیت در لوکس ترین و بزرگترین مجموعه های تجاری در سطح کشور را پدید آورده است که از جمله آنها می توان پروژه نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب که از این پس جایگزین نمایشگاه بین المللی تهران (چمران) خواهد شد.

همچنین درخصوص خدمات پس از فروش و سرویس و نگهداری به استحضار می رساند این شرکت به صورت ماهیانه و برطبق چک لیست های مورد تأیید EN115 صورت می گیرد.

لذا خواهشمند است در صورت نیاز به هر گونه مشاوره و اطلاعات تکمیلی با متخصصین این شرکت تماس حاصل فرمائید.


تصاویراطلاعات مجموعه

نوع سازمان شرکت
موقعیت تهران, تهران
نام مدیر .
نام رابط شرکت محل درج نام رابط
سال تاسیس 1388
تعداد شعب داخل کشور 5
وب سایت http://www.fuji-lift.com/

عنوان بلوک شخصی

هر متنی دوست داشتید همراه با عکس و لینک می توانید در این بلوک قرار دهید.
مثل شماره تماس
یا لینک به صفحه خودتان در شبکه های اجتماعی

021123456789